درباره ما

گروه تولیدی کوه نور را می توان در زمره برترین شرکت های فعال در صنعت تولید و تبلیغات دانست.اما با تکیه بر تجربیات تیم مدیریت،این مجموعه توانست در مدت کوتاهی پله های ترقی را طی کند.

این محجموعه در سال ۱۳۸۳ با هدف تولید انواع نشان سینه،بج سینه،تندیس حجمی،تندیس پلکسی،پلاک فلزی،لوح تقدیر،مدال،استند و … آغاز بکار نمود و در ابتدا تنها در زمینه تولید بج سینه فعالیت داشت.

اما با گذشت زمان کوتاه و تکیه بر پشتیبانی و راهنمایی یاران همیشگی،با افزودن محصولاتی مانند جعبه های لوح تقدیر،تندیس های برنجی،تولید زیورآلات شرکتی، تعدد محصولات نسبتا کاملی را در اختیار شرکت و ارگان های دولتی و خصوصی قرار دهد و به طور مستمر تلاش می کند محصولاتی هماهنگ با سلیقه های متفاوت،جهت جلب رضایت مشتریان خود تولید نماید.

این مجموعه با سرلوحه قرار دادن شعار کیفیت بالا،در کلیه مراحل تولید به رعایت جزییات کوچک اهمیت داده تا محصول نهایی دارای کیفیت مطلوب بوده و تحت پوشش ضمانت فنی ۵ ساله شرکت باشند.

زیباشناسی یکی دیگر از نکات مثبت و بنیادی میباشد که این گروه تولیدی را ملزم می دارد صرف نظر از زیبایی های ظاهری ، حس بی عیب و نقض بودن محصولات را تنهاد با لمس آن به خریداران محترم القا نماید.

سخن مدیر

نوآوری در ارایه محصول جدید،خلاصه ماموریت این گروه تولیدی می باشد که در بازار هدف، محصولات متنوع با کارکردهای گوناگون عرضه می کند.

گروه تولیدی کوه نور با تاکید بر مزیت نوآوری در طراحی،می کوشد تا در میان رقبا،حرفی را به شیوه به یاد ماندنی بیان کند.