خدمات

تلفن رایگان ما

۰۹۱۲۳۹۳۰۰۱۸

خدمات ما

ما بهترین خدمات تبلیغاتی را با کیفیت و قیمت مناسب به شما ارائه می‌دهیم.

بج سینه

بج سینه جسمی زیبا و تزئینی است که نمایانگر هویت یک برند و نشان تجاری می‌باشد. بج سینه که به آن اتیکت یا نشان سینه نیز می‌گویند به وسیله سنجاق یا گیره آهنربایی به لباس متصل می‌شود. امروزه استفاده از نشان سینه در ملاقات‌های رسمی بسیار متداول شده است. طبق تحقیقات بج سینه حس وفاداری کارمندان را افزایش می‌دهد.

تندیس

تندیس‌ جسمی زیباست که برای تجلیل از افراد خاص به عنوان یادبود به آنها اهدا می‌شود. جشنواره‌ها و فستیوال‌های بزرگ معمولا با تندیس‌های خاص خود شناخته می‌شوند. امروزه در مراسمات مختلف مانند فارغ التحصیلی دانشجویان یا تجلیل از نفرات برتر جشنواره‌ها استفاده از تندیس بسیار رایج است.

مدال

مدال در طراحی و ساخت شباهت بسیاری به یکدیگر دارند. اما کاربرد آنها با هم کمی تفاوت دارد. مدال به نفرات برتر مسابقات ورزشی اهدا می‌شود و به وسیله بندی که دارد به گردن نفرات برتر آویخته می‌شود. از شیلد نیز برای تجلیل و قدردانی از نفرات برتر مسابقات علمی، جشنواره‌ها و … استفاده می‌شود.

لوح تقدیر

لوح تقدیر بهترین هدیه تشریفاتی است که ابتد باید طراحی لوح تقدیر ( لوح یادبود ) انجام شود و سپس مراحل ساخت لوح تقدیر و ارسال لوح انجام می شود . که تیم ما متخصص در این زمینه است

صندوق انتقادات و پیشنهادات

صندوق پیشنهادات و انتقادات معمولا در اکثر شرکت ها و سازمانها لازم است و به طور کلی در ساختمان های ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی در جایی که ارباب رجوع در رفت و آمد است قابل نصب است .

لوح و جعبه

این مدل از لوح تقدیرها را می توان مانند تابلو نقاشی با قاب چوبی به دیوار نصب نمود.مدل پایه دار برای قرار دادن بر روی میز نیز موجود است. این مدل بیشتر برای گواهینامه و مدارک دوره های گذرانده شده استفاده می شود.

جهت خرید و سفارش محصولات با ما در تماس باشید.

اکنون با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان توسط کارشناسان مجرب شرکت کوه نور برخوردار شوید.
error: Content is protected !!
WeCreativez WhatsApp Support
معمولاً در عرض چند دقیقه کارشناسان پاسخ شما را می دهند !
👋 سلام به کمک نیاز دارید؟
به بالا بروید